מסע התנדבות וגילוי עצמי

תוכנית המתנדבים

תוכנית התנדבות וגילוי עצמי

בואו לקחת חלק והצטרפו למעל 400 צעירים שחוו את החוויה

תוכנית "עבודה מודעת"

תכנית זו מיועדת לצעירים שמגלים עניין בקהילה שלנו ובשיפור ומודעות עצמית, ועבור אלה שמעוניינים לחוות חוויה משמעותית בתהליך ההתפחות האישית שלהם. כמשתתפים תהנו מעשר שעות של פעילות מגוונת בכל שבוע: שיעורי מודעות וגילוי עצמי, אמנות ויצירה, מדיטציות קבוצתיות, יוגה והנחייה לעבודה מדיטטיבית במהלך העבודה עצמה. 

השהות וההתנדבות אצלנו הן הזדמנות לצאת למסע של גילוי, למידה והתפתחות, במהלכו תוכלו להכיר אנשים מיוחדים שנאספו יחד להגשת החזון, ודרך חיים מיוחדת שמבוססת על ערכים של פשטות ואהבה, אחריות אישית, והגשמה עצמית.

הקודם
הבא
הקודם
הבא

על העבודה

יש כל הזמן פרויקטים חדשים על הפרק ויש מה לעשות בכל פינה ביישוב! בין העבודות השונות שעוסקים בהן במסגרת התכנית: בנייה בבוץ, פיתוח תכנית הקיימות, עזרה עם תחזוקה כללית, גינון וכו’.
חשוב לנו שהעבודה תהיה מאפשרת ומתאימה לכל אחד ואחת, וכל תחום בו המתנדב מוכשר ואוהב לעסוק – אנו שמחים לאפשר לו לעבוד ולתרום.

  • יום העבודה הוא בן 6 שעות, עם שעתיים הפסקה לארוחת ומנוחת צהריים.
  • על מנת שתוכלו להכיר אותנו ואנחנו אתכם משך ההתנדבות הוא בין שבועיים מינימום ועד לשלושה שבועות.
  • כדי לשמור על הרמוניה עם אופי התוכנית וריכוז מלא בעבודה המודעות אנו מבקשים לא להגיע עם בעלי חיים ולהימנע משימוש באלכוהול וסמים.

תנאי המחיה

במהלך השתתפותכם בתכנית תשוכנו בבית המתלמדים, בו תמצאו תנאי מחייה נוחים הכוללים מקלחת ושירותים, מטבח מאובזר, אינטרנט אלחוטי, מכונת כביסה, תנור ועוד. בחדרים תמצאו מיטות קומותיים ושותפים למסע.

אנו שמחים להכיר אנשים חדשים ומזמינים אתכם לקחת חלק.

 

נגישות
גלילה למעלה