מגשימים את החלום

חיי קהילה

שותפות ואהבת הארץ

חיי קהילה

חיי הקהילה שלנו מורכבים מחברות טובה, עזרה הדדית, יחסים תומכים ומפרים, ומתוך אחריותנו המשותפת לקידום המטרות החברתיות שהצבנו לעצמנו, חיים מקיימים, קידום התיישבות הקבע, מענה חברתי לצמיחה והעשרה בדרום ועוד… 

כל אחד מחברי הקהילה מעורב בעשייה ומתנדב בתחום שמעניין אותו. העשייה המשותפת מפרה כל אחד באופן אישי, תורמת להתפתחות האישית ומייצרת את יישובנו מתפתח באורח קבע.

אנו חיים בשכנות, ועל אף השמירה על הפרטיות והמרחב האישי של כל משפחה, מידי יום נוצרים מפגשים חברתיים- בחצרות, במבנה הקהילתי ובגן השעשועים.
ילדינו חברים קרובים וגדלים יחד באהבה רבה.

בכל יום שישי נערכת קבלת שבת וארוחה קהילתית משותפת, אליה מגיעים האנשים שנשארו באותו שבוע ביישוב. אנו שרים ומקבלים את השבת יחדיו, בשמירה על המסורת היהודית היפיפייה של זמן לאחווה, מנוחה ורוח.

אחת לשבועיים מתקיימת ישיבת קהילה, בה אנו מעלים נושאים חשובים הקשורים לחיי הקהילה, מקיימים הצבעות, מעדכנים ומתעדכנים.

לקהילה ועד, הנבחר בבחירות דמוקרטיות אחת לשנתיים, והחברים בו פועלים בתשומת לב מרבית לצרכי הפרט, ולשמירה על החיוניות והבריאות הקהילתית.
ועד הקהילה פועל למען רווחת הקהילה, מעלה למודעותנו נושאים חשובים לשמירה על יחסים טובים ובריאים בין אנשי הקהילה, מסייע לפתור בעיות שעולות, מגשר בין החברים, ומארגן פעילויות פנאי וחגים משותפים.

קהילתנו פתוחה לקבל חברים חדשים המתחברים לאורח חיים זה, ואנו מזמינים אתכם בחום להגיע ולבקר אותנו…. 

נשמח לשמוע מכם

יצירת קשר

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה למעלה