קואופרטיב מקומי

שפע-כל

חיבור בין אדם וסביבתו

קואופרטיב גרעין הראל

קואופרטיב גרעין הראל הוקם על מנת לתת מענה לרכישה מאורגנת ומוזלת של מוצרים ידידותיים לסביבה, לסייע ולתרום לכלכלה מקומית מקיימת ולצרוך מוצרים מיצרנים מקומיים, ולהעלות את המודעות לגבי איכות הסביבה והמוצרים בהם אנו משתמשים.

מהו קואופרטיב

הקואופרטיב הינו חנות “אמון” ששייכת לחברי הגרעין, מתקיימת ומופעלת בהתנדבות מלאה של חברי הגרעין. הקואופרטיב מציע מגוון מוצרי בסיס כגון: חומרי ניקוי אקולוגיים, חיתולים מתכלים, מוצרי מזון אורגני, שמנים ומוצרים נוספים הנצרכים בקהילה האקולוגית שלנו על בסיס יום-יומי.

צוות הקואופרטיב, הפועל בהתנדבות מלאה, דואג להבאת מוצרים ברי-קיימא הדואגים לסביבה ולמשתמש מתוצרת מקומית (בעדיפות ליצרנים מהנגב המערבי) ובמחירים מופחתים. כמו כן, הקואופרטיב מנגיש את האפשרות לצרוך בצורה חכמה וסביבתית, ואף שואף להוות דוגמא וסמל בנושא.

כיום הקואופרטיב ממוקם בתוך מכולה ללא מיזוג. בחודשי החורף הדבר מתאפשר עבור מוצרים עם אורך חיי מדף ארוכים, ובימי הקיץ נעשה בירור של מוצרים שעשויים להתקלקל בתנאי אחסון לא נאותים.

חזון קואופרטיב גרעין הראל

להוות חנות מתחדשת המציעה מוצרים איכותיים, אקולוגיים, ישירות מהיצרן או היבואן בתנאי סחר הוגן, הכוונה ליחס ראוי לעובדים ולהיעדר ניצול. בכוונתינו להרחיב את סל המוצרים המוצע בקואופרטיב, כגון פירות וירקות אורגניים מחקלאים מקומיים, דבר אשר לא מתאפשר בתנאים הנוכחים. לשם כך, בהתחשב במזג האויר החם באזורינו, אנו מבקשים להתקין קירור הולם למבנה הקואופרטיב או להתקין חדר קירור אשר ימומם בצמוד למכולת הקואופרטיב.

בימינו, חברות רבות חיות באופן שאינו תואם את חשיבות הדאגה והשמירה על סביבה מקיימת. כמו כן, פעמים רבות הדבר אינו מתאפשר כתוצאה מחוסר תשתיות וקשיים לוגיסטיים רבים הכרוכים בשמירה על סביבה מקיימת.

מזמינים אותך לקחת חלק

אנחנו, חברי גרעין הראל, אשר מגדירים את עצמינו כגרעין ירוק וסביבתי, פועלים רבות לשמירה על סביבה מקיימת. אין ספק כי תמיכה בפעולות לקידום הדאגה והשמירה על סביבה נקייה ומקיימת, תאפשר צמיחה של הענף בגרעין הראל ותהווה דוגמה וסמל לאנשים שוחרי טבע וסביבה.  

אנו מזמינים אותך לתמוך בשגשוג ההתפתחות המקיימת של קהילת גרעין הראל!

נשמח לתמיכתך!

כדי להוציא לפועל את הפרויקטים שלנו אנחנו נדרשים למשאבים רבים, אותם אנשינו ושותפים טובים לדרך עוזרים לספק.

תמיכתך חשובה לנו ומוערכת מאוד!

מזמינים אותך להיכנס לעמוד התמיכות כאן בכפתור.

נשמח לשמוע מכם

יצירת קשר

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה למעלה
כן לגרעין הראל - לא לפינוי יישוב בנגב

הצטרפות לקבלת עדכונים

הישאר מעודכן באופן ישיר בניוזלטר או ברשימת תפוצה בוואטסאפ. נשלח לך עדכונים משמעותיים על ההתקדמות שלנו.