מרכז מוזיקה ולהקות הבית

כבר מהימים הראשונים שלנו יחד בתור גרעין, מוזיקה ושירה מלווים אותנו לאורך כל הדרך. בין אם זה באירועים מיוחדים, חגים, מפגשי ג’אם ספונטניים, או מוסיקת רקע שכמעט תמיד צבעה את האווירה. חלק מאנשי הגרעין אף הפכו את המוזיקה למרכז חייהם, התמקצעו ומצאו עבודות בתחום – כשכירים או כיזמים, כנגנים זמרים ומורים, מפיקים, בוני כלי נגינה ועוד.

כיום אנו מהווים בית לאמנים ומוזיקאים רבים. זמרים, להקות ומופעי מוזיקה שונים, מתארחים במועדון שלנו באופן קבוע. מתקיימות שפע פעילויות של תרבות מקומית ומוזיקה ביישוב, החל מערבי ג’אם פתוחים, דרך שיעורי פיתוח קול, להקות שעובדות על שירים מקוריים, שיעורי נגינה ושירה לילדים וערבי במה פתוחה לתושבי האזור.

ביישוב פועלים מספר מורים לפיתוח קול, זמרים מקצועיים, ונגנים מוכשרים שמופיעים בכל רחבי הארץ. בנוסף, להקת הבית של גרעין הראל – להקת פעימות הלב, פועלת במרץ לקדם את הפעילות שלה ומופיעה בפני מאות אנשים.

צליל שנער פיתוח קול ושירה לאירועים

מרכז מוזיקה לעידוד תרבות מקומית ואמנים צעירים

אנו פועלים למינוף הפעילות בתחום היצירה המוסקאלית, וליצור מרחב מאפשר לזמרים ונגנים, ולכל מי שחפץ להתפתח בתחום. מרחב שיתן כלי ובמה לאמנים מהיישוב לפרוץ דרך, יאפשר לימוד, יצירה, הלחנה, ביצוע והקלטה של חומרים מוזיקליים מקוריים של חברי הגרעין ושל אנשים בסביבה הקרובה שאין להם חלופה הולמת לכך באזור.

מה יהיה במרכז?

 

  • אולפן הקלטות מקצועי עם מיטב הציוד המודרני להפקות מוסיקה, וידאו ותוכן אומנותי.
  • חדרי לימוד עם כלי נגינה והגברה.
  • ציוד הגברה שנותן מענה על הדרישות למופעים מקצועיים גדולים.
  • חדרי עריכה מקצועיים.
  • אולם הופעות-אמפי רחב וגדול, שיתוכנן מבחינה אקוסטית ואדריכלית לשמש להופעות מוסיקה ושאר אומנויות הבמה. באולם יותקנו ציוד הגברה קבוע, תאורה ווידאו.

אנחנו מזמינים אותך לקחת חלק בהפיכת החזון למציאות!

נשמח לשמוע מכם

יצירת קשר

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה למעלה