מרחב עבודה פתוח לשיתופי פעולה ויזמויות

Open Workspace

מרחב עבודה פתוח לשיתופי פעולה ויזמויות

כקהילה צומחת וגדלה המתקיימת באופן עצמאי בפריפריה של מדינת ישראל, רבים מחברי הקהילה מוצאים פרנסתם במקצועות עצמאיים – יועצים, מרצים, בעלי חברות ועסקים, מטפלים ויזמים. לכל אלו נדרש משרד לקיים בו את שגרת יומם העסקית.

בשל הריחוק הרב מערי שירות מרכזיות, הרבה מהעבודה נעשית בבתים של האנשים. בקרב האנשים עלתה יוזמה ליצירת מרחב עבודה משותף, בו יוכלו להיפגש היזמים השונים, לעסוק בעיסוקיהם היום-יומיים, ולצאת מהבית, לפגוש אנשים, ולעבוד יחד.

שיטת עבודה זו ידועה בעולם בתור HUB, או בתור חללי עבודה (Workspace) ויוזמות נדל”ן מעין אלו צצות חדשות לבקרים בכל רחבי הארץ (דוגמת WeWork). הקמה של מרחב עבודה פתוח בגרעין הראל תאפשר צמיחה, הפרייה הדדית ותהווה כר פורה ליוזמות משותפות ופרטיות.

מה יהיה במרחב העבודה?

מרחב העבודה יכלול עמדות עבודה קבועות שכל יזם יוכל לשכור תמורת עלות סמלית חודשית. במקום יהיה מטבחון ובו קפה, תה וכיבוד קל. המרחב יכיל גם חדר ישיבות ופגישות לצרכים עסקיים וציבוריים של גרעין הראל, ויצויד במקרן ומערכת מולטימדיה.

בנוסף, במרחב המשותף יתקיימו הרצאות לבעלי עסקים ויזמים ויערכו מפגשים משותפים להפרייה הדדית וליציאה מהשגרה.

כל משתמשי המרחב יהיו שייכים לקהילה העסקית, ויהנו משלל של הטבות, כוח רכישה של קבוצה, ופעילויות העשרה שונות ומגוונות מעולם העסקים והניהול.

המודל העסקי

בתחילת הדרך, מרחב העבודה המשותף יממומן על ידי תרומות ובתמיכה של מוסדות מדינה, כאשר לאחר שנת הפעילות הראשונה שלו, יגבו דמי מנוי סמליים מחברי המרחב שיממנו את ההוצאות השוטפות – תחזוקה וניהול. בהמשך הדרך, מרחב העבודה המשותף יהיה גוף עסקי רווחי, שכל רווחיו ילכו למימון הפעילות ההתיישבותית של גרעין הראל בנגב של מדינת ישראל.

נשמח לתמיכתך!

כדי להוציא לפועל את הפרויקטים שלנו אנחנו נדרשים למשאבים רבים, אותם אנשינו ושותפים טובים לדרך עוזרים לספק.

תמיכתך חשובה לנו ומוערכת מאוד!

מזמינים אותך להיכנס לעמוד התמיכות כאן בכפתור.

נשמח לשמוע מכם

יצירת קשר

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה למעלה