החזון שלנו:

התאספנו ממקומות שונים בארץ כדי להקים ישוב חדש בנגב. מקום בו נוכל לחיות יחדיו כקהילה, לקיים אורך חיים המבוסס על הערכים המחברים ביננו, לאפשר לאנשים המעוניינים לחיות בישוב ערכי להצטרף, ויחד להשפיע על סביבתנו.

כולנו אנשים המאמינים בטוב וביכולתנו לשנות, לתקן ולהשפיע. אנו מאמינים אחד בשני ובלקיחת אחריות על חיינו, ושואפים לחיות חיים המבוססים על אהבה, אמת, יושר, פתיחות ונתינה.

במשך השנים וגם כיום, אנו פועלים יחדיו להגשמת חלומנו - להקים יישוב קהילתי ערכי חדש בנגב, אותו נוכל לתכנן ולעצב כך שיתאים לתפיסת עולמנו החברתית והמקיימת. מקום לו נוכל לקרוא בית, לחיות יחד כחברים באהבה ובשמחה, ולגדל את ילדינו בסביבה בטוחה ומחבקת.

אנו חולמים לראות את המשך פיתוח הנגב בתחומי ההתיישבות, התיירות, העבודה והתעסוקה, האמנות והתרבות – תוך שמירה על אופי הנגב ומרחביו הקסומים, בהשתלבות אקולוגית ירוקה ושמירה על הטבע והחי.

תכנון הישוב ישלב גישה של פשטות וצניעות לצד טכנולוגיה מתקדמת בתחום הקיימות, וישתלב בהרמוניה עם הטבע והמדבר. הישוב יהווה דוגמא בתחומים אקולוגיים שונים: אנרגיה, מים, ותכנון נופי ויהווה אטרקציה תיירותית בה מגוון רחב של סדנאות בתחומי קיימות, פיתוח מנהיגות, בינוי קהילתי, קורסי תנועה, יהדות, מדיטציה ואקולוגיה.
אנו מאמינים שהישוב יהווה פנינה תיירותית בנגב, ויסייע ליושביו ולמדינה כולה.

החיים בישוב יהיו פרטיים ועצמאיים, בשילוב חיים חברתיים עם הווי משותף של אירועים, חגים ומועדים. חברי היישוב יעסקו, כמו היום, גם בעשייה חברתית ובתרומה לקהילה.